• 800TL üzerindeki siparişler için ücretsiz Standart Kargo
Turkey
Ana Sayfa :  Güvenlik
Topladığımız bilgiler adınız, fatura ve gönderim adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, tavsiye e-posta adresleriniz ve kredi kartı bilgilerinizdir. Veriler güvenli bir veritabanında saklanır ve kişisel kodlanmış bilgilerle yalnızca Webmaster aracılığıyla erişilebilir. Bilgilerin düzeltilmesini veya kaldırılmasını isterseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilir ve ne yapmamızı istediğinizi bize bildirin. Tüm istekler zamanında yerine getirilir ve isteğinizi yerine getirdiğimiz anda onay e-postanıza gönderilir.
Gizlilik politikalarımız katıdır ve her zaman bunlara uyulur. Sitemize gönderilen her türlü bilginin sonsuza kadar gizli kaldığından emin olabilirsiniz. Politikamız hakkında sizi bilgilendirerek, bilgi gönderen herkes için, özel bilgi satın almak veya talep etmek ve üyeliğe kaydolmak için güven ve güveni teşvik ediyoruz.
Sipariş verirken kendiniz hakkında verdiğiniz bilgileri, yalnızca bu talebi yerine getirmek için sipariş veya başka bir istek kullanıyoruz. Bu talebi yerine getirmek için gerekli olan durumlar dışında, bu bilgileri dış taraflarla paylaşmayız. Aynısını, yalnızca ürünü göndermek ve teslimatı onaylamak için sipariş verirken başkası hakkında sağladığınız bilgilere yaparız. Bu bilgiyi, bu emri yerine getirmek için gerekli olan durumlar dışında, dış taraflarla paylaşmayız.
Hakkınızdaki tüm bilgileri silmeyi veya silmeyi talep edebilirsiniz. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, erişim vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atacağız.
Aldığımız e-postayı yanıtlamak için iade e-posta adreslerini kullanırız. Bu Adresler başka hiçbir amaçla kullanılmaz ve dış taraflarla paylaşılmaz. Yetkisiz erişimi önlemek, veri doğruluğunu sağlamak ve bilgilerin uygun şekilde kullanılmasını sağlamak için, çevrimiçi topladığımız bilgileri korumak ve korumak için fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürler uyguladık.Turkey
Copyright © 2020 Puma Ayakkabı Indirim Outlet Türkiye Online All Rights Reserved.Powered by www.driftcatturkiye.com