• 800TL üzerindeki siparişler için ücretsiz Standart Kargo
Turkey
Ana Sayfa :  Fiyat ve Kargo
Nakliye Bilgisi
1. Lütfen ödeme yapmadan önce gönderim adresinizi onaylayın, iletişim için telefon numaranızı bırakmanız en iyisidir. Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin ve güncellenmiş herhangi bir bilgi için satın aldıktan sonra e-postaları kontrol edin.
2. Ödeme doğrulandıktan sonra Öğeler genellikle 3 iş günü içinde sevk edilir (Cts Paz ve çoğu ulusal tatil günleri hariç).
3. Aşağıdakiler hariç tutularak, EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) tarafından dünyaya gönderim: Suudi Arabistan, Angola, Hollanda, Nijerya, Çek, Kenya, Ukrayna, Rusya, Hırvatistan, Macaristan, Butan, Bulgaristan, Gürcistan, Maldivler, Meksika, Brezilya, Polonya , Letonya, Romanya, Estonya, Güney Afrika, Bahreyn, BAE, Kuveyt, Katar ve diğerleri. Ücretsiz kargo alanlarında olup olmadığınızı onaylamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
4. Paketinizi gönderdikten sonra, kullanılabilir olduğunda bir kez size takip numarası göndeririz. Paket geçiş süresi, varış yerine, tatillere ve Posta Servisi'nin kontrolü dışındaki faktörlere bağlı olarak normalde 7 ila 14 iş günü sürer. Biraz gecikme olursa, lütfen daha fazla sabrınız.
İade Politikası
Müşterinin ürünü web sitesi üzerinden satın alması ve teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde iade edilmesi veya değiş tokuş edilmesine izin verilir. İade ya da değişim yapmanız gerekiyorsa lütfen bizimle iletişime geçin. Mallar alındıktan sonraki 7 gün içinde iade edilmelidir - kullanılmamış ve tüm orijinal ambalajı ve etiketleri içermeli. Yeniden stoklama / işlem ücreti ve iade ücreti hariç, orijinal ödeme yönteminizi kredilendiririz. Malların iadesi ile ilgili tüm nakliye masrafları müşterinin sorumluluğundadır.
Tüm paketler ABD Posta Teslim Onayı, UPS veya Federal Express gibi izlenebilir bir yöntemle gönderilmelidir. Taşıma sırasında kaybolan paketlerden sorumlu değiliz. İadenizi aldığımızda, lütfen iadenizi veya değiş tokuşunuzu tamamlamak için 5 iş gününe kadar bekleyin.Turkey
Copyright © 2020 Puma Ayakkabı Indirim Outlet Türkiye Online All Rights Reserved.Powered by www.driftcatturkiye.com